Na zdjęciu hotelu ikonka gór i lasu

W wachlarzu działalności PGSW, znajdują się ośrodki wypoczynkowe w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach tj.:  Zakopane, Wisła, Ustka, Karpacz oraz w ośrodek kempingowy Golina (w okolicy Wołowa)  o bogatym standardzie świadczonych usług 

Grupę otwiera obiekt, położony u „podnóża" polskich Tatr, w zimowej stolicy Polski – PARZENICA w Zakopanem.

Kolejne 2 ośrodki to zlokalizowane w Beskidzie Śląskim i Sudetach: WILLA ZIMOWIT w Wiśle oraz KRUCZE SKAŁY w Karpaczu. Stanowią idealne miejsce do górskich eskapad i obcowania z naturą.

Czwarty i największy obiekt wypoczynkowy, to usytuowany nad samym morzem POSEJDON w Ustce. Bliskość plaży i nadmorskiej promenady, przy usytuowaniu w sosnowym parku, sprawa, że rok rocznie obiekt odwiedzają tłumy gości z Polski i zagranicy.

Ofertę uzupełniają Ośrodek kempingowy GOLINA CAMPING RESORT sąsiadujący bezpośrednio z Parkiem Krajobrazowym Dolina Jezierzycy dla pasjonatów ceniących cisze, spokój i wędkowanie. Ośrodek posiada domki nad zarybionymi stawami, pole namiotowe oraz cześć rekreacyjna z boiskiem, altanę biesiadną i salę bankietową.

We wszystkich naszych ośrodkach wypoczynkowych posiadamy sale konferencyjno-szkoleniowe z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszych ośrodków!