Na zdjęciu okien ikonka z oknem

W ramach własnej marki BALTICA oferujemy okna i drzwi: aluminiowe, PCV, ppoż., antywłamaniowe, systemy fasadowe. Posiadamy szerokie spektrum produktów, od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych, aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem realizują kompleksowo zamówienia na terenie całej Polski.

 
Okna Baltica

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu stolarki okien i drzwi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na obiektach czynnych nie ingerując w jego codzienną funkcję. Nasza stolarka okienna i drzwiowa oferuje szerokie spektrum produktów, dostosowanych do każdej sytuacji - od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych, aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Nie ma znaczenia czy są to budynki nowe, czy też modernizowane, jedno czy wielorodzinne, mieszkalne czy użytkowe.

Stolarka PCV budowana jest z wykorzystywaniem profili firmy REHAU dając nam możliwość zastosowania różnych rozwiązań, które pozwalają spełnić wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym oknom na różnych obiektach.

Stolarka aluminiowa w tym również fasadowa wykorzystuje rozwiązania systemowe ALUPROF - służące do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Zobacz pełną ofertę na stronie Okna Baltica


Więcej zdjęć zobacz w naszej galerii Okna Baltica - OKNA i DRZWI PCV.


Dopasujemy okna dla Was i nie ma znaczenia czy są to budynki nowe, czy też modernizowane, jedno czy wielorodzinne, mieszkalne czy użytkowe.

Linia Standard Okna z zastosowaniem profili 5 komorowych sprawią, iż Twój dom będzie miejscem ciepłym i przytulnym. Posiadają doskonałe parametry izolacyjności termicznej które przyczynią się do obniżenia zużycia energii.
Linia Silver Zwiększona głębokość profili, pozwala na zastosowanie nowoczesnych, dwukomorowych pakietów szyb zespolonych. Natomiast 6 komór powietrznych we wnętrzu profili działa jako doskonały izolator przed chłodem. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego, jak również przy termomodernizacji budynków
Linia Gold Zwiększona głębokość profili, pozwala na zastosowanie nowoczesnych, dwukomorowych pakietów szyb zespolonych. Natomiast 6 komór powietrznych we wnętrzu profili działa jako doskonały izolator przed chłodem. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego, jak również przy termomodernizacji budynków


Okna Baltica - wybór dobrej jakości i ceny!