Na zdjęciu restauracji ikonka widelca i noża

IGB Mazovia od wielu lat świadczy usługi gastronomiczne na terenie całej Polski prowadząc działalność gastronomiczną pod markami: Loft Kocjana, Grodzka czy Gastronomia IGB Mazovia.

Zawsze naszą specjalnością są potrawy regionalne i kuchnia polska rozszerzona o nowoczesne interpretacje dań. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkiego rodzaju przyjęć, imprez okolicznościowych i cateringu.

Smak, cel i wystrój

Nasze lokale słyną z ręcznie robionych pierogów z różnymi nadzieniami, kartaczy, placków czy mięs z różnymi dodatkami jak np. sery, owoce, warzywa, które są charakterystyczne w kuchniach regionalnych. Naszą misją jest serwowanie posiłków wysokiej jakości w przystępnych cenach. Wieloletnie doświadczenie gastronomiczne nauczyło nas jak ważne jest by sala restauracyjna stanowiła spójną całość z menu i otoczeniem, w którym się znajduje oraz była dokładnie dostosowana do potrzeb i preferencji naszych klientów. Budujemy nasze oferty gastronomiczne począwszy od wyjątkowego wnętrza restauracji, w którym każdy czuje się swobodnie i dobrze, przez smak oferowanych dań, ich misterną dekorację po wykwalifikowaną i sprawną obsługę. Naszym dodatkowym atutem jest zgrany zespół kucharzy, kelnerów, pracowników obsługi oraz baza sprawdzonych dostawców. Korzystamy z lokalnych dostawców wybierając polskie produkty najwyższej jakości.

 Co nas wyróżnia:

 • doświadczenie w zapewnianiu codziennych posiłków
 • zgrany zespołu wykwalifikowanych pracowników
 • unikatowy smak dań zapewnianych przez naszych kucharzy
  – prawdziwych artystów kulinarnych – dążących w swych działaniach do uzyskania niezapomnianych walorów smakowych oferowanych potraw
 • estetyczne, ujednolicone stroje obsługi
 • obsługa klientów również w języku angielskim
 • menu sezonowe
 • dogodne godziny otwarcia

Koncepcja świadczenia usług gastronomicznych

Zależy nam, aby każde z prowadzonych przez nas miejsc było przyjazne dla środowiska. Posiłki w całości przygotowujemy na bieżąco na miejscu, stanowi to gwarancję utrzymania ich odpowiedniej jakości oraz zachowania walorów smakowych.

Idea regionalnej gastronomii prowadzona przez IGB Mazovia jest gwarancją urozmaiconych, zdrowych posiłków i przekąsek przygotowywanych wyłącznie ze świeżych, naturalnych składników, dostarczanych przez certyfikowanych dostawców. Nasze menu zawierają zarówno dania tradycyjne jak również autorskie propozycje smakowe. Wyznacznikiem wszystkich naszych działań jest wysoka jakość w rozsądnej cenie. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy wybór wysokiej jakości kanapek, sałatek, jogurtów, serków, koktajli, świeżych owoców oraz soków, jak również wyroby cukiernicze: domowe ciasta i desery.

W naszej ofercie nie brakuje:

 • ofertę śniadaniową jak w domu zawierającą m.in. jajecznice, omlety, naleśniki, frankfurterki, itp.
 • ofertę lunchową zawierającą codziennie do wyboru min 2 zupy, danie mięsne, rybne, danie wegetariańskie wraz z dodatkami
 • ofertę restauracyjną
 • specjalne oferty okolicznościowe

W naszych większych lokalizacjach obsługujemy bankiety, imprezy firmowe, konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy w plenerze, małe przyjęcia rodzinne do których min. można zaliczyć urodziny, imieniny, chrzciny, komunie.

Jeśli chcesz spędzić swoje urodziny w gronie najbliższych znajomych czy zorganizować firmowy wypad za miasto to wybór naszych restauracji okaże się doskonały rozwiązaniem.

Realizując zamówienia cateringowe jak również obsługując wszelkiego rodzaju imprezy zapewniamy:

 • Najwyższy standard oferty na każdą okazję i na każdą liczbę gości
 • Urozmaicone, miłe dla podniebienia menu z uwzględnieniem różnorodnych zwyczajów żywieniowych np. wegetarianizm, weganizm
 • Eleganckie wyposażenie, zapewniające ciekawe i unikalne rozwiązania wizualne, dekoracje
  profesjonalną i dyskretną obsługę wyczuloną na najdrobniejsze szczegóły wizualne i estetyczne, która dba o nienaganne ustawienie i dekorację stołów oraz bufetów, jak również zapewnia sprawny i dyskretny serwis podczas imprezy
 • Usługę kompleksową – od pomysłu, przez scenariusz imprezy, dostawę menu, sprzętu oraz obsługę kelnerską i barmańską

Siła doświadczenia i ambicje mierzące do ciągłego rozwoju działalności firmy oraz grono zadowolonych Klientów to najlepsze potwierdzenie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Państwa idealnym partnerem oferującym menu i współpracę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy:

 • Restauracja LOFT KOCJANA w Warszawie
 • Pierogi Grodzkie w Warszawie
 • OKW Biesiadny Bór - catering i imprezy okolicznościowe