Na zdjęciu sali ikonka sceny

Centrum Kocjana to działalność kulturalna, oświatowa, organizacja imprez okolicznościowych. Centrum Kocjana prowadzone przez IGB Mazovia usytuowana jest na warszawskim Bemowie przy ul. Kocjana 3 w kompleksie Sądów Grodzkich oraz obiektów sportowych Wojskowej Akademii Technicznej. Sąsiedztwo zalesionego terenu i brak charakterystycznego dla Warszawy hałasu sprawia, że miejsce to odległe od centrum Warszawy tylko o 8 km, sprzyja rekreacji i zapewnia wypoczynek.


Na centrum Kocjana przy ul. Kocjana 3 w Warszawie składają się:

 • Scena Kocjana
  współpracująca z teatrem IMKA 
 • Restauracja Loft Kocjana
 • Parking IGB Mazovia

W swojej ofercie dysponujemy tarasem,  foyer teatralnym (wyposażonym w kulę dyskotekową oraz w profesjonalne nagłośnienie), sale restauracyjną, salę VIP. Specjalizujemy się w organizacji wesel, potańcówek, wieczorków karaoke i innych uroczystości.

Na terenie Centrum Kocjana znajduje się parking, który jest dodatkowym atutem naszego kompleksu gastronomiczno-konferencyjnego dla 200 samochodów z możliwością parkowania zarówno samochodów osobowych, jak i autobusów.

Scena Kocjana

Scena Kocjana to sala widowiskowa przeznaczoną dla 195 osób z wyposażeniem multimedialnym i nagłośnieniem konferencyjnym. System oświetlenia i ramp oraz duże zaplecze doskonale sprawdzające się przy organizacji widowisk scenicznych, oraz przy nagrywaniu programów telewizyjnych. Fotele teatralne z rozkładanymi stolikami, jak i podwyższona scena sprawdzają się podczas szkoleń. Bliskość restauracji i przestronne foyer umożliwia realizację bankietów.

Kontakt

Magdalena Trębińska
01-473 Warszawa, ul. Kocjana 3
tel. 22 328 63 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Restauracja Loft Kocjana

Restauracja Loft Kocjana usytuowana jest na warszawskim Bemowie przy kompleksie Sądów Grodzkich oraz obiektów sportowych Wojskowej Akademii Technicznej. Sąsiedztwo zalesionego terenu i brak charakterystycznego dla Warszawy hałasu sprawia, że miejsce to odległe od centrum Warszawy tylko o 8 km, sprzyja rekreacji i zapewnia wypoczynek. Nowoczesny i estetyczny wystrój restauracji, klimatyzacja, nagłośnienie oraz dodatkowe wyposażenie (sprzęt multimedialny) oraz ogródek letni tworzą odpowiedni klimat do organizacji przyjęć dla firm i spotkań indywidualnych. Zapewniamy również bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz darmowy parking dla naszych klientów.

Restauracja Loft Kocjana dysponuje trzema salami:

 • salą główną z tarasem w sezonie letnim
 • salą VIP z oddzielnym mini ogródkiem w sezonie letnim
 • salą teatralną
 • foyer

MENU

Naszą specjalnością jest kuchnia tradycyjna oraz kuchnia modernistyczna, co pozwala nam dostosować się do potrzeb każdego klienta, zaspokoić jego potrzeby nawet te najbardziej wyszukane i wszystko to za rozsądną cenę.

Lokal słynie z ręcznie robionych pierogów z różnymi nadzieniami, kartaczy, placków czy mięs z różnymi dodatkami jak np. sery, owoce, warzywa czy marynaty własnej produkcji. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych, a także dostaw cateringu. Organizujemy przyjęcia komunijne i weselne nawet na 100 osób.

Naszą misją jest doskonalenie potraw i ciągły rozwój, nasz cel to wyjątkowo zadowolony Klient, który będzie do nas wracał z całą rodziną i znajomymi. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji utwierdziło nas w przekonaniu jak ważne jest by restauracja stanowiła spójną całość z menu i charakterem miejsca, w którym się znajduje oraz była dokładnie dostosowana do potrzeb i preferencji osób, które będą z niej korzystać.

W naszej ofercie nie brakuje:

 • śniadań ( jajecznica, omlety, naleśniki na słodko i słono)
 • lunchy ( codziennie do wyboru min 2 zupy, danie mięsne / rybne, danie wegetariańskie wraz z dodatkami )

Koncepcja świadczenia usług gastronomicznych

Naszym atutem jest zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, jak również kadra kierownicza, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji oraz kierowaniu podległym personelem. W naszym lokalu jest manager, nadzorujący prawidłowe funkcjonowanie, który bezpośrednio podlega pod Koordynatora ds. Gastronomii i współpracuje z pozostałymi działami w biurze firmy.

Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby prowadzona przez nas restauracji była przyjazna dla środowiska. Prowadzimy zieloną politykę przez np. tabliczki przypominające o gaszeniu świateł, czy zamawianie produktów w opakowaniach zwrotnych wielokrotnego użytku. Oszczędzamy wodę i prąd, a także staramy się właściwie prowadzić gospodarkę magazynową.

Siła doświadczenia i ambicje mierzące do ciągłego rozwoju działalności firmy oraz grono zadowolonych Klientów to najlepsze potwierdzenie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Państwa idealnym partnerem oferującym menu i współpracę na najwyższym poziomie.

Kontakt

Restauracja Loft Kocjana
01-473 Warszawa, ul. Kocjana 3
tel. 22 328 60 52
kom. 507 794 278
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..